`Lions Dancing with the Stars` в Пампорово

Под този формат протече празничната благотворителна вечер-2015

12 Mar, 2015

Под този формат протече празничната благотворителна вечер-2015, на която бе отбелязан 15-годишния юбилей на Лайънс клуб Смолян. За своя юбилей, домакините бяха поздравени от Дистрикт Управител Марин Филин, който връчи почетния си вимпел на клубния президент Татяна Терзийска. Приветствия и подаръци поднесоха Павлина Владева от ЛК Велико Търново-Царевец, Нели Адамова и Зина Гочева от ЛК Свилена-Свиленград, Сашо Господинов от ЛК Панагюрище, Лилян Батолски от ЛК Плевен, Коста Пиперевски от ЛК София-Средец, Веселин Георгиев от ЛК Арбанаси, Соня Корназова от ЛК Габрово, Цвети Русинов – от името на четирите русенски клуба, Стефан Христов от ЛК Несебър и други. По повод на юбилея, домакините наградиха Лайънс клубовете, участвали в най-много зимни лайънс олимпиади, както и тези, които се включват за пръв път.

Участниците във вечерта закупиха жетони за гласуване в подкрепа на най-добрите Лайънс танцьори. Техни партньори бяха лауреати от национални надигравания. След продължителна танцова надпревара, най-високо бе оценено представянето на Мария Бензарова от ЛК Панагюрище, която спечели призовото място. Достойни нейни подгласници станаха Диана Терзийска и Петър Маламов от ЛК Смолян. Победителите бяха наградени от Вице Дистрикт Управител Пламен Чингаров.

Благотворителната кауза на вечерта, както и на проведената същия ден 10-та юбилейна Зимна Лайънс Олимпиада-Пампорово-2015, е проект „Лайънс парк-3” - елемент от юбилейните инициативи, посветени на 100 години Лайънс-2017 (www.lions100.org). Президентът на Лайънс клуб Смолян Татяна Терзийска обяви, че набраните средства за благотворителност от вечерта и зимните спортове е 3114 лв. С чувство на признателност, тя благодари за участието и дарителството в името на обявената кауза на представителите на Лайънс клубовете от Велико Търново, Русе, Панагюрище, Габрово, Свиленград, Пловдив, София, Варна, Търговище, Плевен, Несебър, Пазарджик, Добрич и Смолян.

ЛК Смолян

Коментари (0)