ЮБИЛЕЙНА ЗИМНА ОЛИМПИАДА СЪБРА ЛАЙЪНС КЛУБОВЕТЕ В ПАМПОРОВО

12 Mar, 2015
   

Представители от 21 Лайънс клуба от цялата страна се включиха 10-та Зимна Лиониада и съпътстващите прояви, организирани от Лайънс клуб Смолян. Организаторите изказваме сърдечната благодарност на клубовете от Велико Търново, Русе, Панагюрище, Габрово, Свиленград, Пловдив, София, Варна, Търговище, Плевен, Несебър, Пазарджик, Добрич, които премериха воля, дух и умения в благородната надпреварата на зимните спортове. Участниците се радваха на прекрасно време и подкрепата на наблюдаващите.

Състезанията бяха оспорвани. Ето и резултатите:

Гигантски слалом – мъже – индивидуално:

1-място Петър Маламов, ЛК Смолян

2-място Тихомир Ников, ЛК Смолян

3-място Иван Дундаров, ЛК Панагюрище

Постиженията на следващите скиори са както следва:

4. Станислав Сираков -ЛК Филипополис

5. Стефан Терзийски – ЛК Смолян

6. Веселин Георгиев – ЛК В. Търново-Арбанаси

7. Ивайло Попов – ЛК В. Търново Арбанаси

8. Тодор Тактаров – ЛК Търговище

9. Васил Клявков – ЛК Филипополис

10. Христо Адамов – ЛК Свиенград-Свилена


 

При дамите в дисциплината Гигантски слалом, шампионското отличие завоюва

1. Соня Корназова – ЛК Габрово


 

Гигантски слалом – отборно

1. ЛК Смолян – 54 т;

2. ЛК Велико Търново Арбанаси – 15 т ( общо време 2,43:46)

3. ЛК Филипополис – 15 т (общо време 2,54:06)


 

Дисциплина „Теглене на въже”:

1-място - ЛК Свилена, Свиленград -25 т;

2- място – ЛК Велико Търново – Арбанаси-20 т;

3-място – ЛК Панагюрище– 15 т.;

4-място – ЛК Смолян – 10 т.;


 

Дисциплина „Боулинг-отборно”:

1-място - ЛК В. Търново – 251;

2- място – ЛК Габрово – 238 ;

3-място – ЛК В. Търново Арбанаси – 228 ;

Постиженията на следващите отбори са както следва:

4-място – ЛК Свиленград-Свилена-216 ;

5-място – ЛК Панагюрище – 197;

6-място - ЛК В. Търново – (ж) -163;

7-място - ЛК Смолян 1 отбор – 152;

8 място – ЛК Смолян 2 отбор – 148;


 

Дисциплина „Боулинг-индивидуално”:

1-място - Драгомир Георгиев - ЛК В. Търново- Арбанаси - 112;

2- място – Румен Петков – ЛК Пазарджик-96 ;

3-място – Станислав Василев - ЛК В. Търново – 94

Класацията на следващите състезатели в призовата 8-ца е както следва:

4-място Момчил Корназов – ЛК Габрово

5-място Милко Кирев – ЛК Свиленград-Свилена

6-място Стоян Василев – ЛК Панагюрище;

7-място Даниела Христова – ЛК Габрово;

8- място Магдалена Никова ЛК Смолян


 

Ето и комплексната класация на отборите по всички състезателни дисциплини:


 

1-място ЛК Смолян – 90 т (3)

2-място ЛК Велико Търново –Арбанаси - 75 т (2);

3-място ЛК Габрово – 55 т (7);

4-5 място ЛК Свилена, Свиленград – 48 т (5) ;

4-5 място ЛК Велико Търново - 48 т. (*)

6 място ЛК Панагюрище - 47 т (1);

7-място ЛК Пазарджик -20 т. (*)

В скоби е класирането по време на предходната олимпиада-2014


 

Купите и медалите на победителите бяха връчени от Дистрикт Управител Марин Филин, Вицедистрикт Управители Пламен Чингаров и Момчил Корназов, Паст дистрикт Управители Станислав Сираков и Стефан Христов и Зонален Председател Нели Адамова.


 

Лайънс Клуб Смолян

Коментари (0)

Вашият коментар :